SELECT * FROM `galeria_modul` WHERE `Folder` = 'fooldal/' ORDER BY `Ord` ASC LIMIT 20

prezint evenimente, comentez întreceri sportive, interpretez şi traduc!
Poze
Video
(29 iunie 2017 13:28)
Nici acest sezon n-a trecut fără să debutez ca prezentator într-o nouă disciplină sportivă. Începând cu acest an sunt comentatorul Cupei Europei Centrale şi de Est la Karting. Am avut onoarea să prezint mai multe curse în acest sezon şi trebuie să spun că savurez fiecare moment petrecut în cabina de comentatori. Este o senzaţie de neuitat cum piloţi tineri, extrem de talentaţi se duelează pentru supremaţie. Kartingul este într-adevăr un sport distractiv ce garantează suspans şi curse palpitante.
(15 iunie 2017 00:04)
La fel ca anul trecut, Turul Bihorului ne-a oferit mult suspans şi etape fabuloase. De acastă dată am avut la start 146 de ciclişti de la 24 de echipe. Formaţia italiană Androni Gicattoli a fost din nou la înălţime. Rutierul columbian Rodolfo Torres a cucerit tricoul galben, reprezentând echipa italiană.
(15 mai 2017 11:47)
Peste 14 mii de alergători de pe cinci continente au participat la a şasea ediţie a OMV Petrom Bucharest Half Marathon. Alături de cursa clasică de 21 km, alergătorii s-au putut duela şi la ştafetă, respectiv pe distanţe de 10, respectiv 3 km. Atmosfera a fost una incendiară, şi nu ne miră acest lucru fiindcă semimaratonul feminin a fost câştigat de o româncă. Mai mult decât atât, Ancuţa Bobocel (1:11:42) a doborât recordul competiţiei, la fel ca etiopianul care a câştigat la masculin (1:01:08).