többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
Világcsúcs Brassóban - Brasov Running Festival
(2023. szeptember 12. 11:16)

Vérprofi útvonalkialakítás, tervezés és lebonyolítás jellemezte idén a Brassói Futófesztivált. A szervező egy olyan meghívásos versenyt hozott létre, amelynek 10 kilométeres távját hivatalosan is lemérte a World Athletics, a futók pedig tisztában voltak vele, hogy a gyors, szinte teljesen egyenes pályán megdönthetik a világcsúcsot is. Ez meg is történt, a kenyai Agnes Ngetich 29 perc 24 másodperc alatt teljesítette a nők tízezer méteres versenyét!

Az új világcsúcs hírére reagált a Nemzetközi Olimpiai Bizottság, a WA, a Reuters és sok világhírű sajtóorgánum. Ez egy remekül felépített projekt volt, amit Brassó városa büszkén támogatott, hiszen a szép dél-erdélyi város népszerűségéhez ez a sportsiker is jelentősen hozzájárul. Remek sportesemény volt ez, természetesen gyerek- és amatőrversenyek is színesítették a programot. Egy élmény volt itt (is) mikrofont ragadni!