többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2016. február 03. 13:32)
Egy újabb szánkó világkupa-futamon volt szerencsém többnyelvű sportmoderációt nyújtani. Az olaszországi Deutschnofen (Nova Ponente) adott otthont a sorozat ötödik versenyének. Óriási élmény volt az Alpokban dolgozni, főleg azért, mert ezúttal a német nyelv volt az elsődleges. Egy élmény volt!
(2015. július 28. 19:15)
Nem túlzás azt mondani, hogy a brassói triatlon mind szervezésben, mind pedig színvonalban a magaslatokon jár. Az erdélyi város és környékének a szépsége már eleve megadja az alaphangot, ami aztán a versenyzők teljesítményével egészül ki. Egy remek eseménynek lehettem részese. Külön örülök annak, hogy a Hargita Triatlon Club sportolói is egy halom éremmel tértek haza Csíkszeredába. Idén minden kategóriában magyarországi versenyzők győztek, Rendes Csaba nevéhez fűződik a július 19-i verseny legjobb időeredménye.
(2015. július 13. 12:15)
Nem kevesebb, mint 17 erős csapat képviseltette magát az ötödik alkalommal kiírt Nagyszeben Kerékpáros Körversenyen. Az ötnapos viadalon olasz győzelem született. A Southeast versenyzője, Mauro Finetto őrizte meg a sárga trikót, őt követte a Párizs-Nizza 2008-as győztese, Davide Rebellin. A legnagyobb élmény számomra az volt, hogy évről évre egyre több szurkoló látogat ki a helyszínre, végigkövetve az etapokat. Idén még a 2040 m-en található Balea-tóhoz is kikerekeztek a nézők, és közel ezer szurkoló látta helyszínen a befutót. Csodálatos verseny volt Erdély szívében, óriási élmény sportmoderátorként részese lenni az eseménynek.