többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2016. október 18. 19:49)
Újra fantasztikus élményben volt része mindenkinek, aki kilátogatott a 24-ik Hargita Ralira. Székelyudvarhelyen és környékén rendezték meg a román ralibajnokság utolsó futamát, ezúttal aszfalton. Engem ért a megtiszteltetés, hogy magyarul és románul közvetítsem a helyszíni eseményeket, így a megnyitón, a szuperspeciálon és a díjazáson is mikrofont ragadhattam. Egy élmény volt!
(2015. október 14. 11:09)
Két napig a motorsporté volt a főszerep Székelyföld szívében. A 23-ik Hargita Ralin 46 autó indult, és java része teljesítette is a tíz gyorsasági szakaszból álló versenyt. Minden idők legfiatalabb román bajnoka, Simone Tempestini (21 éves) újra megállíthatatlan volt, a nyolcból hét ralit nyert meg az idén. Látványos perceket nyújtott a Székelyudvarhely központjában zajló szuperspeciális szakasz, amelyet több mint 3000 néző követett végig a helyszínen. Óriási élmény volt műsort vezetni ezen a páratlan eseményen.
(2014. szeptember 30. 13:17)
Szeptember utolsó hétvégéjén került sor a 22. Hargita Ralira. A székelyudvarhelyi központú versenyhétvégén 46 autó állt rajthoz több országból. Jelen volt a híres Francois Delecour (WRC 2. 1993-ban), a többszörös román bajnok Titi Aur, de nem elhanyagolható Dan Gartofan, Bogdan Marisca es Sebi Barbu neve sem. Engem ért a megtiszteltetés, hogy többnyelvű sportmoderátora lehessek e rangos és hangos sporteseménynek, bámulatos volt!

(2014. szeptember 23. 15:32)
Dübörögnek a versenyautók Hargita megyében. Csütörtöktől szombat estig a ralié a főszerep Székelyudvarhelyen és környékén. Engem ért a megtiszteltetés, hogy műsorvezetője legyek e nagy hagyománnyal rendelkező motorsport-eseménynek. Beszámoló jövő héten!