többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2018. május 15. 16:16)
Stájerországban mindig különleges élmény műsort vezetni. A Grác melletti Mureck községben megrendezett triatlonversenyen olyan érzése van az embernek, mintha régi cimboráival találkozna egy nyugis, tavaszi hétvégén. Csodálatos táj, csendes, festői természet várja a résztvevőket a helyszínen. Idén is így alakult, de ettől függetlenül nem elhanyagolható az a tény sem, hogy igen színvonalas a viadal. A 2 km úszásból, 86 km kerékpározásból és 20 km futásból álló távot az U23-as világbajnok Till Schramm teljesítette a leggyorsabban, míg a hölgyeknél az Európa-bajnoki ezüstérmes cseh versenyző, Simona Krivankova győzött.
(2016. május 09. 20:59)
Gráctól 50 kilométerre, a Röcksee tó partján rendezték meg a 14-ik Austrian 1/2 Iron középtávú triatlonversenyt. Csaknem háromszázan álltak rajthoz, és teljesítették a 2 km úszás, 86 km kerékpározás és 20 km futásból álló távot. A magyar Petsuk Zoltán a tavalyi kiíráshoz hasonlóan a második helyen végzett. Számomra megtiszteltetés volt többnyelvű moderációt nyújtani a helyszínen.