többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2023. május 05. 16:15)
Csodálatos napsütésben, több mint 1500 kerékpározó részvételével rendezték meg idén a Fertő-tavi kerékpáros maratont. Egy nagy múltú eseményről van szó, amelyet a 90-es évek óta megtartanak. Mindig tiszteletüket teszik jelenlegi vagy korábbi prominens sportolók. Ezúttal az együtt 6 olimpiai aranyérmet nyerő szánkós páros, a német Tobias Arlt és Tobias Wendl jött el a magyar határtól nem messze található Fertőmeggyesre. Nekem külön öröm, hogy kedves csíkszeredai ismerősöm, Bagoly Botond harmadik lett saját korosztályában ezen a versenyen. A táv 126 kilométer, rajt és cél Fertőmeggyesen (Mörbisch am See).
(2019. április 30. 11:35)
Újabb részvételi csúcs dőlt meg a Fertő-tavi kerékpáros maratonon. Idén 1300 kerékpározó kerülte meg a tavat a megszokott 125 kilométeren. Ezúttal a szegedi Bazsó Márton révén magyar győzelem született. Egy élmény volt a helyszínen szpíkerkedni,  és magyarul köszönteni a győztest Ausztriában.