többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2017. május 09. 18:02)
Hagyományosnak tekinthető a 125 km-es kerékpárverseny a Fertő-tó körül. Az Ausztriából induló, de Magyarországot is érintő tókerülő viadalon ebben az évben ezren álltak rajthoz. A maratont megelőző napon, szombaton, futóversenyeket és kerékpáros időfutamokat rendeztek több száz sportoló részvételével.
(2015. április 30. 13:01)
Óriási sikere volt a 24-ik Fertő-tó kerékpáros maratonnak. Az április 26-i versenyen több mint 1500-an indultak, 9 különböző országból. A 125 km-es szakaszt leggyorsabban egy cseh versenyző teljesítette, de a magyar színeket képviselő Popovics Gergely - ugyanúgy mint tavaly - idén is harmadikként ért célba. A fertőmeggyesi sporthétvégén szombaton futóversenyeket, egyéni- és páros időfutamot rendeztek, majd vasárnap sor került a hagyományos kerékpáros maratonra is a tó körül. Fantasztikus élmény egy olyan versenyen dolgozni, amely megalapozza az osztrák-magyar sportbarátságot, egy olyan határon, amely hosszú évekig zárva volt. Most újra nyitva áll, és fogadja a sportszerető embereket!
(2014. május 07. 11:40)
Színvonalas sporteseményre került sor április utolsó hétvégéjén az ausztriai Fertőmeggyesen (Mörbisch am Neusiedler-See). Több mint 1700-an rajtoltak a futó- és kerékpárversenyeken. A sportmoderációt egy innsbrucki szakkommentátorral, Othmar Peer-vel végeztem.