HU
(2018. szeptember 02. 17:11)
(2018. augusztus 12. 22:53)
(2018. május 15. 16:50)
Már hagyománnyá vált, hogy tavasszal a félmaratonon, ősszel pedig a maratonon veszem kezembe a mikrofont Bukarestben. Ezúttal tehát a 21 km-es versenyt kommentálhattam, ami idén is nagy népszerűségnek örvendett. Vasárnap több mint tízezren futottak a román főváros utcáin. Egy élmény volt őket köszönteni, majd pedig a célban üdvözölni. Gratulálok mindenkinek!
(2018. május 15. 16:16)
Stájerországban mindig különleges élmény műsort vezetni. A Grác melletti Mureck községben megrendezett triatlonversenyen olyan érzése van az embernek, mintha régi cimboráival találkozna egy nyugis, tavaszi hétvégén. Csodálatos táj, csendes, festői természet várja a résztvevőket a helyszínen. Idén is így alakult, de ettől függetlenül nem elhanyagolható az a tény sem, hogy igen színvonalas a viadal. A 2 km úszásból, 86 km kerékpározásból és 20 km futásból álló távot az U23-as világbajnok Till Schramm teljesítette a leggyorsabban, míg a hölgyeknél az Európa-bajnoki ezüstérmes cseh versenyző, Simona Krivankova győzött.
(2018. május 03. 11:00)
Számomra ez volt az ötödik alkalom, hogy szerepet vállalhattam a Fertő-tó kerékpáros maratonon. Az eseményt már 27 éve megrendezik, töretlenül, és továbbra is nagy népszerűségnek örvend. Idén ezer kerékpározó teljesítette a 125 kilométeres távot a Fertő-tó körül. Különleges szpíkerkedés volt ez számomra, hiszen ez volt az első osztrák verseny, amelyen helyi műsorvezetőként dolgozhattam. Ráadásul nagy mentorom, a tiroli Othmar Peer is jelen volt, már csak ezért is emlékezetesen alakult az idei kiírás.
(2018. április 17. 20:37)
Kolozsváron úgy éreztem magam, mintha én is lefutottam volna a bő 42 kilométeres maratont. Pedig nem, én "csak" beszéltem a mikrofonba, hét órán keresztül. Maratoni munka, tele élményekkel. Szombaton a gyerekek, vasárnap a felnőttek futottak. Voltunk kb hétezren a helyszínen, az ország egyik legszebb stadionjában, a Cluj Arenában. Magyar vonatkozásban fontos kiemelnem, hogy a hölgyek versenyét a magyar bajnok, a riói olimpikon Szabó Tünde nyerte meg.

(2018. március 23. 18:12)
Először a történelemben, Magyarország is rendezhet ügyességi és technikai motoros világbajnoki futamot (X-trial). A versenyt március 29-én rendezik meg Budapesten, a Papp László Sportarénában.

Az esemény sajtótájékoztatóján engem ért a megtiszteltetés, hogy bemutassam a sportágat és beszélgessek a szervezőkkel, valamint a gyorsaságimotoros világbajnokkal, Talmácsi Gáborral. Az X-trial iránt nagy az érdeklődés, bízom benne, hogy rajongók ezrei szórakoznak majd kiválóan a budapesti eseményen.

Az X-trial egy ügyességi szakág. A versenyző arra törekszik, hogy az akadálypálya teljesítése során lehetőleg végig egyensúlyban maradjon.