többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
A Tiszy-őrület: a 19. Triatlon Világkupa-futam
(2015. augusztus 11. 14:42)

A hely, amely sportban és buliban sem okoz csalódást - Tiszaújváros. Megérkezik durván 500 sportoló, akinek presztízs a magyarországi VK-szereplés. Mindenki koncentrál, de a verseny hevében élvezi a felejthetetlen showt. Tiszaújvárosban 19 éve kihagyás nélkül megrendezik a magas színvonalú világkupa-futamot, és ez a borsodiaknál többet jelent a versenysportnál. Az alig 50 éves várost a triatlon teszi színessé. A futamot felvezető héten minden évben megrendezésre kerül a Triatlon Nagyhét, amely keretében neves fellépők szórakoztatják a népes közönséget. Látszik, hogy egész évben erre készülnek a helyiek. A verseny kiváló hangulatban zajlik: élsport, buli, nyár, zene, izzó hangulat! Így volt ez idén is, amikor egy újabb érmet szerzett a magyar csapat. Faldum Gábor második lett az orosz Igor Poliánszkij mögött. Nagy eredmény! A közönség ezt varázslatos szurkolással, rajongással ünnepelte meg. A felnőtt elit kategória versenye mellett a juniorok Európa-kupán, míg a náluk is fiatalabbak utánpótlás gálán álltak rajthoz. Mesés volt, öröm volt ott lenni!