HU
(2023. december 31. 10:26)
Nagy öröm számomra, hogy most már hosszú évek óta engem ér a megtiszteltetés, hogy konferáljam a japán Nissin cég karácsonyi rendezvényét Kecskeméten. A világ egyik legnagyobb instant tésztagyáráról van szó, amely nagyon fontos szerepet játszik a Bács-Kiskun vármegyei befektetések között, sok száz munkahelyet biztosít a magyarok számára. Idén is remek esemény kerekedett a céges partyból, amelyen a teljes Nissin-közösség együtt szórakozott.
(2020. október 22. 12:01)
Az Ultrabalaton Magyarország legnagyobb volumenű szabadtéri tömegsport-rendezvénye. Egy élmény rajta részt venni, és ezzel nemcsak a futók vannak így, akik egyéniben vagy csapatban bő 220 kilométert teljesítenek a Balaton megkerülésével. A magamfajta szpíkerek számára is megtiszteltetés szerepelni az eseményen: egy igazi erőpróba volt, de fantasztikus élmény bemutatni a résztvevőket és a versenyt, illetve rajtoltatni a futókat. Köszönet érte, hatalmas élmény volt!
(2019. október 18. 14:19)
Egy nappal Eliud Kipchoge történelmi tette után (2 óra alatt teljesítette a maratoni távot Bécsben) Bukarestben is új pályacsúcs született. Ugyancsak Kenyából Hosea Kipkosgei 2:10:50-es idővel nyerte meg a 12. nemzetközi maratont a fővárosban. A versenyhétvégén több mint 20 ezren vettek részt, megtisztelő, hogy ismét többnyelvű műsorvezetőként dolgozhattam a helyszínen.