többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2024. április 16. 11:52)
Aki azt gondolná, hogy egy maratont csak lefutni nehéz, az téved. Egy maratont végigmoderálni is komoly kihívás. Hét órát beszéltem mikrofonba a 13. Wizz Air Kolozsvár Maratonon, amin idén összesen ötezren indultak. Gyönyörű időben futottak a résztvevők, a leggyorsabb közülük, a kenyai Ndiwa Sakong pályacsúccsal nyert (2:17:12). Gratulálok minden résztvevőnek és a szervezőknek!
(2024. április 12. 11:45)
Sajtótájékoztató moderálása - mindig egy különleges megbízás. Ezúttal a Telekom Vivicittá futófesztivál beharangozása volt a cél. Több mint húszezer futót várnak a szervezők az április 20-án és 21-én esedékes Vivicittára a Margitszigeten. Kezdődik a futószezon! Nem kell már fűtés, de kell a futás!
(2016. február 03. 13:32)
Egy újabb szánkó világkupa-futamon volt szerencsém többnyelvű sportmoderációt nyújtani. Az olaszországi Deutschnofen (Nova Ponente) adott otthont a sorozat ötödik versenyének. Óriási élmény volt az Alpokban dolgozni, főleg azért, mert ezúttal a német nyelv volt az elsődleges. Egy élmény volt!
(2014. október 30. 23:40)
A magyarországi DIGI Sport televíziós csatorna Reggeli Start című műsorában számoltam be munkámról, a többnyelvű műsorvezetésről, valamint sportmoderációról. Megtisztelő számomra, hogy Csisztu Zsuzsa vendége lehettem, és hogy ország-világ előtt beszélhettem tevékenységemről.

(2014. június 16. 16:11)
Alsó-Ausztria tartomány fővárosa több mint 20 ország kerékpárosát fogadta június 15-én. Sankt Pölten városában immár hetedik alkalommal szervezték meg a UCI kalendáriumában is számon tartott nemzetközi kerékpár-maratont. A versenyzők két pályán mérték össze erejüket: 80 km-en és 158 km-en. Öröm volt ott lenni! Tökéletes szervezés és pompás hangulat jellemezte a megmérettetést!