többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2023. május 16. 12:15)
Ahogy véget ért a Graz melletti triatlonverseny, utaztam is Bécsbe, hogy elérjem a szombat esti Bécs-Bukarest repülőjáratot. Másnap már a román fővárosban prezentáltam. A 12-ik OMV Petrom Bukarest Félmaratont rendezték meg, a hétvége folyamán több mint 15 ezren vettek részt az eseményen. A vasárnapi főversenyen remek hangulatban új pályacsúcs született: az etióp Yerga Berihun 1:00:55-ös ideje monumentálisnak számít, ráadásul ketten is beértek 1 óra 1 perc alatt. A hangulat varázslatos volt, a színpad előtt több ezren melegítettek be diszkó hangulatban, majd futották le a 10 vagy a 21 km-es táv valamelyikét, egyéniben vagy csapatban. Menő volt, októberben folyt. köv. a maratonon!
(2018. május 15. 16:50)
Már hagyománnyá vált, hogy tavasszal a félmaratonon, ősszel pedig a maratonon veszem kezembe a mikrofont Bukarestben. Ezúttal tehát a 21 km-es versenyt kommentálhattam, ami idén is nagy népszerűségnek örvendett. Vasárnap több mint tízezren futottak a román főváros utcáin. Egy élmény volt őket köszönteni, majd pedig a célban üdvözölni. Gratulálok mindenkinek!
(2017. május 15. 11:47)
Öt kontinens több mint 14 ezer futója vett részt a 6. OMV Petrom Bucharest Half Marathon elnevezésű versenyen, a román fővárosban. A 21 km-es klasszikus félmaratonon kívül 10 és 3 kilométeres viadalokat is rendeztek. A hangulat idén is pompás volt, ami nem meglepő, hiszen a női félmaratont egy román hölgy nyerte meg, ráadásul pályacsúccsal. A férfiaknál etióp győzelem született.
(2016. május 23. 18:00)
A román fővárosban 16 ezer futó vett részt az idei félmaratonon. Olimpiai bajnokok népszerűsítették az eseményt. A tornász Andreea Raducan és az evezős legendák, Elisabeta Lipa es Valeria Racila is ott volt a versenyközpontban. Megtisztelő volt interjúkat készíteni velük, illetve műsort vezetni az eseményen.
(2015. május 18. 21:07)
Sportos arcát mutatta Románia fővárosa május 17-én. A bukaresti félmaratonon tízezren futottak. Több próbát is kipróbálhattak a résztvevők. Az egyéni 21 kilométeres versenyen kívül 10,5 és 3,5 km-es távot is választhattak a résztvevők. A félmaratont a kenyai Peter Emase nyerte meg, őt ünnepelte a népes közönség. A látogatókat szórakoztató programokkal, koncerttel és kiállításokkal is kényeztették a szervezők. Számomra megtisztelő volt a híres Parlament (Casa Poporului/Nép Háza) előtti téren dolgozni, hálás vagyok a lehetőségért.