többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2023. szeptember 05. 11:53)
Egy dolog lehet élvezetesebb a futásnál a nyári naplementében: amikor a reptéren futsz a nyári naplementében. Ehhez volt szerencséje több mint ezer reptéri dolgozónak, ugyanis 11-ik alkalommal rendezték meg a BUD Runway Run elnevezésű eseményt, amely 5 és 10 kilométerre szólította a résztvevőket. Egy jótékonysági futásról van szó, a Suhanj Alapítvány és a Ments Életet Alapítvány tevékenysége került a középpontba. Nekik gyűjtöttek a szervezők, akik ráadásul meghívtak a díjátadó ünnepségre három olimpiai bajnokot: Darnyi Tamás, Wladár Sándor és Risztov Éva is tiszteletét tette, illetve a jelenkor egyik legjobb úszója, az Európa-bajnok Márton Richárd is adott át díjakat. Gyönyörű nap volt! Nem is! Naplemente!
(2022. szeptember 30. 14:46)
A Kolozsvár Maraton Erdély legnagyobb futóeseménye. Bár az országban számos ehhez hasonló sportos hétvégét rendeznek, a "Kincses Városban" az impozáns stadion és a történelemmel átitatott utcák megadják a páratlan alaphangot. Idén is több ezren futottak, még polgármester úr is rajthoz állt egy rövidebb távon. A 11-ik kiírás sikeresen lezajlott, hála a sok sportszerű versenyzőnek és a kiváló szervezésnek.
(2022. május 03. 10:36)
Ha nem lettem volna ott, nem hinném el, hogy van ilyen. Hajnali 4 órától 18 óráig percenként indítottuk útjára a csapatokat az UltraBalatonon. A tókerülő futóversenyen - amelynek össztáva 211 km - csaknem 17 ezer futó szerepelt. Elképesztő ez az esemény. A rajtban mosolygó arcokkal találkoztunk, még sioktatók is futottak (fotón), és külön öröm látni, hogy milyen motiváló erőt jelent a közös cél - a táv teljesítése - a résztvevők számára.
(2019. június 17. 11:52)
Különböző korosztályok és felkészültségi szintek, egy közös cél: adományokat gyűjteni leukémiás betegeknek. Ez lebegett nagyjából 500 futó előtt múlt pénteken Grazban, ahol futóversenyeket rendeztek a jótékonyság jegyében. Kisiskolások, ifjúságiak és felnőttek futottak a látványos Eggenberg kastély körül. Megtiszteltetés ért, hiszen én lehettem az esemény német nyelvű moderátora. Igaz, nagyon meleg volt, de a hangulat, a jószívű emberek hozzáállása és gondoskodása amúgy is hónapokig melengetni fogja a lelkem. Gyönyörű nap volt.
(2015. április 13. 12:29)
Április 19-én kerül sor a kolozsvári nemzetközi maratonra. A Szamos partján több mint 1300 versenyző indul a 42 kilométeres hagyományos maratoni távon, a félmaratonon és a staféta próbában. A Cluj Arenaban rendezik be a versenyközpontot, ahol sok színes program várja a látogatókat. A vasárnapi sportrendezvényen én biztosítom a többnyelvű moderációt, találkozzunk a helyszínen!