többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2016. szeptember 12. 17:13)
Ritkán jut az ember eszébe, hogy bobszánkózzon a tengerparton... Pedig van rá példa. A Fekete-tenger partján rendezték meg a nyári bobszánkó és szkeleton világbajnokságot. 50 méteren mérték a versenyzők rajtidejét, majd három futamot követően kialakult a végső sorrend. Egy különleges sportesemény, amely nagy sikert aratott a kíváncsiskodók körében.
(2016. szeptember 12. 16:32)
Szeptember 10-én a román tengerparton, Mamaián vezettem műsort az országos triatlon liga utolsó fordulójában. Ezernégyszáz versenyző vett részt az eseményen. Az úszást a tengerben rendezték meg, míg a kerékpározást és a futást az üdülőhely főútján kellett teljesíteniük a sportolóknak. A felnőtt olimpiai távú viadalt a sepsiszentgyörgyi Deák Zsombor nyerte meg, megelőzve Dániel Attilát és a liga összetett versenyének győztesét, Ciprian Balanescut.
(2015. szeptember 08. 13:49)
A múlt hétvégén a román tengerparton rendezték meg Kelet-Európa és a Balkán régió legszínvonalasabb triatlon versenyét. A két napon nem kevesebb, mint 1300 sportoló állt rajthoz. Szombaton az amatőrök, a félprofik és a gyerekek, míg vasárnap az Európa-kupa mezőnye versenyezhetett. Több próbát is rendeztek: szupersprint, sprint és olimpiai távok tarkították a sporteseményt. Szombaton Bajai Péter és Fuchs Dóra győzött, míg vasárnap Király István és Szatmári Levente volt érdekelt a profik versenyében. Természetesen rajthoz álltak székely versenyzők is, Gál Tünde és Szakács Mária is eredményes volt a félprofiknál, Csíkszeredát képviselve. A legszebb élmény, hogy a triatlon közösség egy összetartó egységet alkot, bárhol is nyújtok sportmoderációt, ismerős arcokat látok. Jó érzés!

Fotó: George Hari Popescu
(2014. szeptember 10. 14:56)
Több mint 800 amatőr és 90 hivatásos triatlonista állt rajthoz a szeptember első hétvégéjén megrendezett mamaia-i Triathlon Challenge-n. Az országos sorozat utolsó állomásán magas színvonalú, pompás hangulatú versenyeket láthatta a nézők. Szombaton került megrendezésre a Grand Final a romániai sportolók számára, majd vasárnap a 25 különböző országból érkező profik mérték össze erejüket. A nőknél ukrán (Yuliya Yelistratova), a férfiaknál orosz siker (Dmitry Polianskiy) született. A tengerparti sporthétvégén Románia történetében először rendeztek Európa-kupát triatlonban.