többnyelvű műsorvezető - tolmács - fordító

HU
(2019. június 17. 11:52)
Különböző korosztályok és felkészültségi szintek, egy közös cél: adományokat gyűjteni leukémiás betegeknek. Ez lebegett nagyjából 500 futó előtt múlt pénteken Grazban, ahol futóversenyeket rendeztek a jótékonyság jegyében. Kisiskolások, ifjúságiak és felnőttek futottak a látványos Eggenberg kastély körül. Megtiszteltetés ért, hiszen én lehettem az esemény német nyelvű moderátora. Igaz, nagyon meleg volt, de a hangulat, a jószívű emberek hozzáállása és gondoskodása amúgy is hónapokig melengetni fogja a lelkem. Gyönyörű nap volt.
(2018. május 15. 16:16)
Stájerországban mindig különleges élmény műsort vezetni. A Grác melletti Mureck községben megrendezett triatlonversenyen olyan érzése van az embernek, mintha régi cimboráival találkozna egy nyugis, tavaszi hétvégén. Csodálatos táj, csendes, festői természet várja a résztvevőket a helyszínen. Idén is így alakult, de ettől függetlenül nem elhanyagolható az a tény sem, hogy igen színvonalas a viadal. A 2 km úszásból, 86 km kerékpározásból és 20 km futásból álló távot az U23-as világbajnok Till Schramm teljesítette a leggyorsabban, míg a hölgyeknél az Európa-bajnoki ezüstérmes cseh versenyző, Simona Krivankova győzött.
(2015. május 11. 10:25)
Az Austrian Half Iron Triathlon arról híres, hogy családias hangulatú versenykörülményeket teremt a résztvevőknek. Nem szól maximumon a zene, kevés a kamera és a rajtnál általában 200-250 versenyző sorakozik fel. Így volt ez idén is. A Grác melletti Röcksee tó partján rendezték meg a 13. középtávú triatlont, amely ugyanakkor Hubert König emlékverseny is, Ausztria egyik kiemelkedő atlétája tiszteletére.